Coop befinner sig i en spännande utvecklingsfas och vi söker nu två nya medarbetare till Coop Trosa.
Kunden i våra butiker ska inte bara mötas av bra varor till bra priser, vi vill även att de varje dag upplever matinspiration, intressanta händelser, överraskningar och inte minst får ett bra personligt bemötande från all vår personal. Verklig framgång bygger på att vi älskar våra jobb och visar äkta omtanke och glädje för våra kunder!
När du arbetar som säljare hos oss har du varierande arbetsuppgifter såsom försäljning, varuplock, exponering och kassaarbete.
Dina arbetsuppgifter innebär också att:
Du erbjuds en provanställning, med möjlighet till tillsvidareanställning och vi ser att du som söker kan starta i oktober. Ena tjänsten avser 15 timmar i veckan och den andra avser 5 timmar i veckan schemalagt varannan helg vilket passar dig bra som vill jobba extra vid sidan av dina studier. Skriv i din ansökan vad du är mest intresserad utav.
Vi ser att du också utöver din kontrakterade tid har möjlighet att hoppa in extra vid behov. Vi har öppet när våra kunder vill handla, därmed kan arbetstiderna variera – dag, kväll & helg.
Antal annonserade arbetstillfällen: 2
18-04-2025
Ange nedan vart du önskar arbeta och glöm inte bort att ange din e-postadress!