Inaktiv platsannons

Budbilsförare E-handel i Luleå

Om tjänsten

Vi ska bli bäst på e-handel i Norrbotten och söker nu en budbilsförare som vill hjälpa oss att nå målet.

Coop Norrbotten är den marknadsledande dagligvaruhandeln i Norrbotten och vi driver 37 butiker i samtliga kommuner. Vi ägs av våra medlemmar och existerar för våra medlemmars skull. Med det kommer ett ansvar att erbjuda prisvärda och hållbara varor och lösningar. Vi vill att kunden ska mötas av matinspiration, överraskningar och inte minst få ett bra personligt bemötande från all vår personal. Verklig framgång bygger på att vi älskar våra jobb och visar äkta omtanke och glädje för våra kunder!

I arbetsuppgifterna som budbilsförare e-handel kommer du i första hand att jobba med utkörning av varor till kund.

Utöver detta förekommer även arbetsuppgifter som att plocka ihop kundernas beställningar och övriga arbetsuppgifter som hör till butiksdrift. Du kommer även att delta i att utveckla e-handelskonceptet för Coop Norrbotten.

Tjänsten är en tillsvidareanställning på heltid. Arbetstiderna kan variera – dag, kväll samt helg.

Publicerad den

19-03-2019

Extra information

Ort
Luleå
Typ av kontrakt
Deltidsjobb
Typ av jobb
Detaljhandel
Körkort önskas
Nej
Tillgång till bil önskas
Nej
Personligt brev krävs
Nej

Registrera dig nu!

Ansök snabbt genom endast ett klick och bli uppdaterad med de senaste positionerna som passar dig. Registrera dig som en student här!

Registrera dig gratis