Inaktiv platsannons

Fyll i en enkät och tjäna in pengar till ett presentkort!

Varje månad skickar vi ut över 75 000 presentkort till våra medlemmar, som belöningar för slutförda marknadsundersökningar. Det är enkelt och snabbt att medverka. Registrera dig gratis på vår hemsida genom att trycka ansök nedan!

Arbetsbeskrivning:

Varje månad skickar vi ut över 75 000 presentkort till våra medlemmar, som belöningar för slutförda marknadsundersökningar. Det är enkelt och snabbt att medverka. Registrera dig gratis på vår hemsida genom att trycka ansök nedan. För varje enkät du fyller i så får du upp till 20kr till Din åsikt-konto!

Bli medlem redan idag!

 

Vad vi erbjuder:

  • Ett roligt och flexibelt extra-jobb som du kan utföra hemifrån.
  • En möjlighet att tjäna ihop pengar till presentkort genom att fylla i intressanta enkäter.
  • Du kan byta dina intjänade kontopengar mot ett presentkort som t.ex. SF BIO, Stadium, CDON, McDonalds och flera.

Vad vi ber om:

  • Ingen utbildning krävs
  • Ingen tidigare arbetslivserfarenhet krävs
  • Det ända kravet vi har är att du måste vara minst 15 år gammal samt bosatt i Sverige.

Publicerad den

19-05-2019

Extra information

Vänligen notera att detta inte är en betald ledig tjänst. Det finns inga kontrakterade arbetstimmar som erbjuds av Din åsikt. Denna annons gäller slutförandet av undersökningar via internet för att tjäna in till presentkort. All personlig information du tillhandahåller hålls säkert och delas aldrig med tredje part, och vi är certifierade av oberoende part för vårt åtagande kring detta.

 

Önskad utbildningsnivå
Grundskola, Gymnasium, Universitet/Högskolestudier, Yrkesutbildning, Annan
Ort
Nationell
Antal timmar per vecka
4 - 32
Typ av kontrakt
Deltidsjobb, Nattjobb, Extrajobb, Sommarjobb
Ansvarig för
Besvara online marknadsundersökningar
Typ av jobb
Kontor / Administration , Online marketing
Körkort önskas
Nej
Tillgång till bil önskas
Nej
Personligt brev krävs
Nej
Språk
Svenska

Nationell | Kontor / Administration | Online marketing | Jobb för digitala marknadsförare | Deltidsjobb | Nattjobb | Extrajobb | Sommarjobb | Grundskola | Gymnasium | Universitet/Högskolestudier | Yrkesutbildning | Annan

Registrera dig nu!

Ansök snabbt genom endast ett klick och bli uppdaterad med de senaste positionerna som passar dig. Registrera dig som en student här!

Registrera dig gratis