Ansök nu!

Fyll i en enkät och tjäna in pengar till ett presentkort!

Topjob | Rikstäckande | Marknadsföring / PR | Online marketing | Marknadsförare | Digital marknadsförare | Heltidsjobb (förstajobb) | Deltidsjobb | Nattjobb | Extrajobb | Sommarjobb | Vikariat/Projektanställning | Volontärarbete | Traineeship | Annan | Grundskola | Gymnasium | Universitet/Högskolestudier | Yrkesutbildning

Varje månad skickar vi ut över 75 000 presentkort till våra medlemmar, som belöningar för slutförda marknadsundersökningar. Det är enkelt och snabbt att medverka. Registrera dig gratis på vår hemsida genom att trycka ansök nedan!

Tjänstebeskrivning

Varje månad skickar vi ut över 75 000 presentkort till våra medlemmar, som belöningar för slutförda marknadsundersökningar. Det är enkelt och snabbt att medverka. Registrera dig gratis på vår hemsida genom att trycka ansök nedan. För varje enkät du fyller i så får du upp till 20kr till Din åsikt-konto!

Bli medlem redan idag!

 

Vad vi erbjuder:

  • Du kan byta dina intjänade kontopengar mot ett presentkort som t.ex. SF BIO, Stadium, CDON, McDonalds och flera.

Vad vi ber om:

  • Ingen utbildning krävs!
  • Ingen tidigare arbetslivserfarenhet krävs
  • Det ända kravet vi har är att du måste vara minst 15 år gammal samt bosatt i Sverige.

Vänligen notera att detta inte är en betald ledig tjänst. Det finns inga kontrakterade arbetstimmar som erbjuds av Din åsikt. Denna annons gäller slutförandet av undersökningar via internet för att tjäna in till presentkort. All personlig information du tillhandahåller hålls säkert och delas aldrig med tredje part, och vi är certifierade av oberoende part för vårt åtagande kring detta.

 

Publicerad den

14-03-2018

Mer Information

Önskad utbildningsnivå
Annan, Grundskola, Gymnasium, Universitet/Högskolestudier, Yrkesutbildning
Ort
Rikstäckande
Typ av kontrakt
Heltidsjobb (förstajobb), Deltidsjobb, Nattjobb, Extrajobb, Sommarjobb, Vikariat/Projektanställning, Volontärarbete, Traineeship
Typ av jobb
Marknadsföring / PR, Online marketing
Körkort önskas
Nej
Tillgång till bil önskas
Nej
Personligt brev krävs
Nej
Språk
Svenska